Subayevleri sineklik sistemleri profesyonel çözümler sunan, sineklik konusunda birbirinden kaliteli yırtılmaz sineklik üretimi ve montaj hizmeti sunan bir firmadır.

Pencere sinekliği, sinekleri, yaban arılarını, arıları ve sivrisinekleri dışarıda tutarken evinize temiz hava girmesini sağlamak için mükemmel bir yöntemdir.

Güç ve dayanıklılık sağlamak için siyah PVC kaplamalı yüksek kaliteli polyesterden yapılmıştır. Fiberglas ağ, böceklere karşı bir bariyer sağlarken maksimum hava akışı ve görünürlük sağlar.

Sineklik çeşitlerinin çoğu pencere ve kapı üzerinde kullanım için uygundur. Kolay kurulum için kendinden yapışkanlı cırt cırt bağlantılarla birlikte verilir. Bu sayede müşterinin herhangi bir bilgisi olmasa bile kurulması oldukça basitleşir.

Subayevleri Sineklik Çeşitleri

Uygulanacak alana göre değişecek olan birçok sineklik çeşidi vardır.

Bunlar: Menteşeli sineklik, Akordiyon sineklik, Kedi Sinekliği, Plise sineklik ve Stor sineklik olmak üzere gruplara ayrılır. Hangisine ihtiyaç var ise üretim yapılır ve montaj hizmeti de beraberinde verilir. Subayevleri sineklik fiyatları için hemen bizleri arayabilirsiniz.